TR16 CRW Cannon DST [G&G]


 • Doprava zdarma

TR16 CRW Cannon DST [G&G] - zvětšit obrázek

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek

  • Cena bez DPH7 843.00
 • Cena bez DPH: 7 843.00
 • Cena s DPH: 9 490.00
 • není skladem
 • Dodací lhůta: na objednávku
 • Výrobce: G&G
 • Katalogové číslo: 1152202525_N
 • Záruční doba: 24 měsíců
 • Váha: 2.48 Kg
 • Popis
 • Technické údaje

TR16 CRW Cannon DST [G&G]

 Airsoftová zbraň řady TR16 značky G&G byla vytvořena jako součást řady Top Tech - vyznačující se nejvyšší třídou a nejvyšší kvalitou. K tomu byly použity vysoce kvalitní kovy a plasty. Délka pažby je nastavitelná, což umožňuje přizpůsobení repliky potřebám uživatele.

Přepínač střelby se nachází na levé straně těla a je označen grafickými popisy režimu střelby. Replika je vybavena systémem PBB (Pneumatic BlowBack), který dokonale napodobuje funkci blowback systému u ostrých zbraní.

Po vytažení napínacího táhla se otevře víko závěru a kryt se zasune do zadní polohy, to vám umožní nastavit hop-up.

Další zajímavou a rozhodně originální věcí je funkční tlačítko dorazu závěru. Tedy to tlačítko na pravé straně těla, které je u většiny airsoftových zbraní jen nefunkční atrapa. Po střelbě může být píst v zadní poloze a stlačovat pružinu. Je dobré jej před uložením zbraně uvolnit, aby se pružina neunavovala a neztrácela výkon. A právě u G&G dojde stiskem tohoto tlačítka k uvolnění pístu a pružiny.

Replika byla vyrobena v pískové barvě, avšak zůstává zde např. černá vnější hlaveň, pažba, mířidla a další menší části. Konstruktéři se snažili o zkonstruování airsoftové zbraně, která bude ideální na krátke a střední vzdálenosti, např. pro použití při CQB, vše dosáhli ergonomickými prvky, manipulovatelností a rozměry airsoftové zbraně. Tato airsoftová zbraň má ergonomickou rukojeť (grip). Pro co nejmenší rozměry zbraně, je pažba opravdu jednoduchá, dá se říci i miniaturní oproti klasickým pažbám, jedná se o formu kovové "trubky", ve které je umístěn akumulátor, ke kterému se dostanete odejmutím šroubu.

CRW Cannon má impozantní, objemný integrální tlumič, který po montáži vytváří kompaktní jednotku s přední rukojetí. Sada obsahuje také sadu nastavitelných, mechanických mířidel typu HK, namontovaných na RIS liště.

S montážními lištami umístěnými na zadní části těla a na čtyřech stranách předpažbí získáme možnost osazení celé řady doplňků, od optických zaměřovačů přes laserová ukazovátka, taktické světla po PEQ boxy nebo montáže na sportovní kamery (např. GoPro).

Použitá pružina M120 poskytuje úsťovou rychlost ~ 360 FPS (110m/s). Uvnitř je těsný pneumatický systém vybavený vysoce kvalitní komorou a gumovou páskou HU

UPOZORNĚNÍ: výrobce nedoporučuje používat baterie silnější než 8.4V kvůli možnému poškození airsoftové zbraně.

Airsoftové zbraně od G&G se systémem PBB mají zesílený modifikovaný mechabox V2.

Mechabox je vybaven kuličkovými ložisky o průměru 8 mm, mosaznou hlavou válce a hliníkovou hlavou pístu.

Set neobsahuje
- Nabíječku
- Akumulátor

Set obsahuje:
- Airsoftovou zbraň
- Zásobník
- Manuál

Název zbraně: TR16 CRW Cannon DST

Výrobce: G&G

Záruka: 24 měsíců

Princip: AEG

Ústová rychlost (udávaná výrobcem): 360 FPS, 110 m/s

Mechabox: Modifikovaný V2 mechabox

Typ střelby: Jednotlivě, Plně automaticky

Ložiska (rozměr): 8mm

Délka (mm): 702mm

Délka vnitřní hlavně: 330mm

Hmotnost: 2480g

Typ zásobníku: Hi-Cap

Kapacita zásobníku: 450 kuliček

Hop-up: Ano, regulovatelný

Blow Back: Ano (PBB)

Materiál: Plast a kov

Baterie a nabíječ: Ne