RK74-E ELITE, MOSFET [G&G]


 • Doprava zdarma

RK74-E ELITE, MOSFET [G&G] - zvětšit obrázek

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek

  • Cena bez DPH8 091.00
 • Cena bez DPH: 8 091.00
 • Cena s DPH: 9 790.00

 • Dodací lhůta: info v obchodu
 • Výrobce: G&G
 • Katalogové číslo: 1152213402_ 24162
 • Záruční doba: 24 měsíců
 • Váha: 3.17 Kg
 • Popis
 • Technické údaje

RK74-E ELITE, MOSFET [G&G]

Zákazník dnes vyžaduje možnost připevnit na zbraň dodatečná příslušenstvím chce variabilitu a moderní taktický vzhled, který je trendem nejen u série M4. Modernizace se  tak nevyhnula ani klasice, jako je AK74. Značka G&G Armament (Taiwan) je výrobce s dlouholetou tradicí. Nabízí vysokou kvalitu zpracování, dobrý výkon a spolehlivost. Značka intenzivně buduje vztah s airsoftovou komunitou a je především v zahraničí velmi oblíbená.

Nabízená zbraň RK74-E Elite je celokovová. Navíc vybavena elektronikou, která nabízí funkci mosfet a burst. 

Zbraň má v sobě moderní elektroniku a DPS s MOSFET tranzistorem, díky této elektronice Vám zbraň zajistí:
Přepínání střelby mezi jednotlivými, dávkou a plně automatickou střelbou (Nastavíte podržením podržením spouště při režimu "jednotlivě" po dobu větší, než 10 sekund, poté se zbraň přepne na dávka / plně auto. střelba)
Rychlou odezvou spouště (Elektronická spoušť)
Ochrana kontaktů a zabránění vybití Li-Po baterie, menší odpor kabeláže

Všechny díly jsou špičkově slícovány. Nenachází se zde žádné otřepy, nebo stopy po odlévání, jak je na příklad u zbraní z číny běžné. Vypouštěč zásobníku je zvětšený a zásobník lze pohodlně a rychle vyndávat u obou stran zbraně. Stejně tak natahovací páka závěru je oboistranná. Každý kus je laserově označen logem výrobce a unikátním sériovým číslem.

Zbraň je osazena předpažbím KeyMod, což je velmi moderní a populární systém, kdy se pomocí zámků snadno a rychle připevní montážní RIS lišty. Systém je velmi variabilní a je jen na uživateli kolik, jak dlouhé a kde si lišty osadí. Tyto lišty je třeba dokupovat samostatně dle potřeb uživatele. Výhodou tohoto systému je také nízká hmotnost.

Robustní kompenzátor, který má tzv. sound effect. Při střelbě má zbraň silnější zvuk a zvukové vlny jsou hnány dopředu směrem k nepříteli.

Kryt závěru je plechový a osazen pevnou RIS lištou. Ideální pro zaměřovače (puškohledy, kolimátory)

Pažba je samozřejmě výsuvná, šesti-polohová, na tubusu se neviklá a má pojistku, proti samovolnému vysunutí. V podpěře patky je úložný prostor, kam můžete vložit například náhradní baterie do svítilny. Patka pažby je gumová.  Navíc lze pažbu sklápět do strany a získat tak krátkou zbraň s dlouhou hlavní.

Akumulátor se vkládá pod kryt závěru. Zbraň má klasický MiniTamyia konektor.. Jak je to u značkových zbraní běžné, není v balení akumuláor a nabíječka. Pro spolehlivý chod repliky doporučuje výrobce akumulátor minimálně 9,6V NiMH, nebo 11,1V Lipol. Elektronika hlídá napětí akumulátoru a jakmile klesne pod určitou úroveň, rozpojí obvod a zbraň nestřílí. Je to z důvodu ochranny LiPol akumulátoru. Nedporučujeme proto používat akumulátory 8,4V.

Zásobník je tlačný na 115 kuliček. Zbraň je ale kompatibilní s jinými značkami zásobníků jiných výrobců.

Uvnitř zbraně se nachází kovový mechabox s 8mm kuličkovými ložisky, ocelovými koly a pružinou M120. Výkon zbraně je cca 125m/s (410 FPS). Vhodným střelivem je pak gramáž 0,25g.

Set neobsahuje:
- Nabíječku
- Akumulátor

Set obsahuje:
- Airsoftovou zbraň

- Zásobník

Název zbraně: RK74-E Tactical

Výrobce: G&G

Záruka: 24 měsíců

Princip: AEG

Ústová rychlost (udávaná výrobcem): 430 FPS, 130 m/s

Rozměr ložisek: 8mm

Mechabox: V3 mechabox

Typ střelby: Jednotlivě, Plně automaticky, Dávka

Délka (mm): 815/910mm

Délka vnitřní hlavně: 340mm

Hmotnost: 3165g

Typ zásobníku: Mid-Cap

Kapacita zásobníku: 115 kuliček

Hop-up: Ano, regulovatelný

Blow Back: Ne

Materiál: Plast a kov