GR15 Raider XL PBB [G&G]


 • Doprava zdarma

GR15 Raider XL PBB [G&G] - zvětšit obrázek

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek

  • Cena bez DPH5 529.00
 • Cena bez DPH: 5 529.00
 • Cena s DPH: 6 690.00
 • není skladem
 • Dodací lhůta: na objednávku
 • Výrobce: G&G
 • Katalogové číslo: 1152196969_N
 • Záruční doba: 24 měsíců
 • Váha: 2.66 Kg
 • Popis
 • Technické údaje

GR15 Raider XL PBB [G&G]

Airsoftová zbraň GR16 Raider XL vyrobená firmou G&G je z řady produktů Combat Machine, které jsou zaměřeny na vysokou kvalitu a přijatelnou cenu, jedná se o vysoce kvalitní plastové zbraně. Combat Machine zbraně jsou charakterizováný tim nejlepší zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů jak je u G&G zvykem. Nízká cena je docílena díky použití plastu zesíleného laminátem pro tělo, pažbu a rukojeť. Takové materiály dodávájí zbrani vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Mezi kovové elementy patří vnější hlaveň, držák pažby, uchycení zásobníku a většina menších částí.

Zbraň je vyrobena v černé barvě. Je ideální pro krátké a středně dlouhé vzdálenosti díky použití pružiny M100, která dodává úsťovou rychlost cca. 350 FPS (106.68 m/s). Díky horní RIS liště můžete osadit zbraň jakýmkoliv zaměřovačem.

Baterie je uložena v SF. Díky velkému prostoru lze vložit větší baterie.

Zbraň GR15 Raider XL poslouží jako primární zbraň. Díky dostatečné délce hlavně a vysoce kvalitnímu těsnění částí a Hop-Up komoře a gumičky. Dostřel zbraně je také velmi dobrý. Úsťová rychlost je ideální pro CQB akce.

Dokonalý Blow-Back systém, který je znám z řad Top Tech (Dražší a více "profesionální" řada zbraní), dodává skvělou imitaci ostré zbraně.

Pneumatický blowback systém. Tedy cyklický pohyb plechové krytky, která imituje závěr zbraně. Většina konkurenčních výrobců však pouze tento plech zahákne za vnitřní píst. A při střelbě se tak plech hýbe.  Výrobce G&G však vymyslel jiný způsob. Ze vzduchového válce zbraně je střelbou stlačovaný vzduch kromě hlavně také veden nad mechabox, do pneumatického pístu napojeného na plech závěru. Ten se tedy pohne dozadu jak roste tlak vzduchu ve válci. A v závěrečné fázi výstřelu se zase tento vzduch vrátí zpět do válce, aby nedocházelo k žádným ztrátám. Výhodou tohoto systému je nezatěžování kol, motoru, pístu či akumulátoru.

UPOZORNĚNÍ: výrobce nedoporučuje používat baterie silnější než 8.4V kvůli možnému poškození airsoftové zbraně.

Airsoftové zbraně od G&G se systémem PBB mají zesílený modifikovaný mechabox V2.

Set neobsahuje:
- Nabíječku

- Akumulátor
 
Set obsahuje:
- Airsoftovou zbraň

- Zásobník

Název zbraně: GR15 Raider XL PBB

Výrobce: G&G

Záruka: 24 měsíců

Princip: AEG

Ústová rychlost (udávaná výrobcem): 350 FPS, 105 m/s

Rozměr ložisek: ?

Mechabox: V2 mechabox

Typ střelby: Jednotlivě, Plně automaticky

Délka (mm): 875mm

Délka vnitřní hlavně: 357mm

Hmotnost: 2664g

Typ zásobníku: Hi-Cap

Kapacita zásobníku: 450 kuliček

Hop-up: Ano, regulovatelný

Blow Back: Ano

Materiál: Plast a kov